Sülearvuti akud ja sülearvuti laadijad

Kõik sülearvuti akud on komplekteeritud väga kvaliteetsete Samsung SDI 2600mAh või Sanyo 2600mAh elementidega, mis tagab võrdväärse kvaliteedi originaalakudega. Samsungi ja Sanyo elementidega sülearvuti akud on kindlalt analoogakude turul praegusel hetkel parim valik.

Paljud akude mudelid ja laadijad on kohapeal olemas, laoseis täieneb pidevalt. Kõik laos mitteolevad  akud saab tellida, tarneaeg 30-60 päeva. Kui aku juures ei ole märget “tellimisel”, on aku laos ja tarne 1-2 päeva.

Otsides enda sülearvutile sobivat akut või laadijat, sisestage oma sülearvuti mudel või sülearvuti aku või laadija mudelitähis üleval paremal olevasse otsingulahtrisse. Kui kahtlete toote õigsuses, võtke julgelt ühendust.

Juhul, kui te ei leia oma sülearvutile sobivat akut või laadijat, võtke ühendust kontakandmete või tagasiside kaudu ja saame Teile sobiva aku või laadija tellida.

Vajaliku info kontaktide kohta leiab siit:  Võta ühendust

Kõik sülearvuti laadijad on komplekteeritud kvaliteetsete originaal komponentidega.
Sülearvuti akud ja sülearvuti laadijad aitab Teieni toimetada Smartpost, Omniva, DPD või smartkuller. Täpsemalt E-poest ostmise ja pakiautomaatide asukohtade kohta saab lugeda siit:  Ostuinfo

Kõikidel akudel ja laadijatel on garantii 12 kuud ja pretensioonide esitamise aeg 24 kuud ja tagastusõigus 14 päeva. Täpsemalt siit:  Tooteinfo