Ostuinfo

Ostu sooritamine

1.Valige endale välja sobilik toode või tooted e-poest ja lisage ostukorvi.

2.Ostukorvis näete oma valitud tooteid, vajadusel saate koguseid muuta või kustutada. Lisaks saate valida kohaletoimetamise viisi.

3.Kassas on võimalik toote eest maksta ning võimalik valida Smartpost pakiautomaat , Omniva pakiautomaat, DPD pakiautomaat, Smartkuller.

4. Maksmisel suunatakse teid vastavalt teie poolt valitud makse viisi peale ning peale edukat tasumist suunatakse teid tagasi meie e-poodi ning näete tellimuse kohta informatsiooni. Lisaks tuleb teie e-postile informatsioon teie tellimuse kohta.

5. Peale õnnestunud maksmist on teil pangas võimalik tulla läbi “tagasi kaupmehe juurde” nupu või ta laeb maksmislehte 5 sekundit ja suunab automaatselt teid tagasi www.akud24.ee lehele.

6. Peale makse kinnitust tuleb teile teavitus tellimuse kohta (koos jälgimiskoodidga).

7. Peale õnnestunud maksmist pannakse teie pakk teele 1-2 tööpäevaga.

NB! Osa tooteid on märkega “tellimisel “, samuti on võimalik tellida veel tootelistidesse sisestamata akusid ja laadijaid !
Tellimine võtab aega 30-60 päeva.

Leaime kindlasti teie sülearvutile sobiva aku, oleme võimelised tarnima ka vähelevinud mudelitele akud ja Eesti tootjate sülearvutite akud.
Selleks võta ühendust e-posti või telefoni teel ja tellime teile vajaliku aku või laadija.
Kauba transport.
Smartpost  Omniva või DPD  – Mugav viis saada pakk just sulle sobivasse Smartposti  Omniva või DPD pakiautomaati. Vali välja sobiv pakiautomaat ja toimetame paki teieni  1-2 tööpäevaga. Paki saabudes saate sõnumi oma mobiiltelefonile. Seejärel ei ole muud, kui minna pakiautomaadi juurde ja sisestada saadetud uksekood ja oletegi paki kätte saanud. Või postkontorisse isikut tõendava dokumendiga.
Omnivaga pakiautomaadist on võimalik pakke kätte saada ööpäevaringselt, kuna asuvad välitingimustes.
Hinnad – Smartpost 2.30   Omniva pakiautomaat- 2.80   DPD 2.85
Smartposti pakiautomaatide nimekirja leiate siit :
http://www.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad
Omniva pakiautomaatide ja postiasutuste nimekirja leiate siit :
https://www.omniva.ee/era/kaart
Lisandunud on ka SmartKuller !
Hind 4.45

Olulisemad märksõnad seoses SmartKULLERiga:

 • Kuuel päeval nädalas (E-L) pakkide kättetoimetamine tellimisele järgneval päeval (v.a pühapäev ja väikesaared).
 • Kullervõrgustik katab kogu Eestit.
 • Kliendile saadetakse paki kättetoimetamise päeva hommikul paki saabumise täpne kellaaeg SMS-teatega. Kuller helistab kliendile 15 minutit enne kohale jõudmist.
 • Paki kättetoimetamise täpsus on SmartKULLER teenuse puhul +/- 30 minutit. Kui esimesel korral ei õnnestu pakki kliendile üle anda, lepib kuller vajadusel kokku teise aja.
 • Vastavalt kliendi soovile on võimalus pakk suunata ilma lisatasuta ümber ka sobivasse pakiautomaati.
 • Pakk antakse kliendile üle unikaalse koodi alusel, mis saadetakse kliendile SMS-teatega.
 • Smartpostiga tagastamine:
 • a) Kui pakk saabus sinisesse pakiautomaati, saab paki tasuta tagastada sama uksekoodiga, mis iganes Smartposti sinisest pakiautomaadist üle Eesti.
  Sinisesse pakiautomaati saabunud pakki saab tagastada ka valgest pakiautomaadist vormistades tagastuse my.smartpost.ee iseteeninduskeskkonnas saadetise numbri (triipkoodi) alusel.

  b) Kui pakk saabus  Smartposti valgesse pakiautomaati või pakipunkti, siis saab tagastuse vormistada vaid my.smartpost.ee iseteeninduskeskkonnas saadetise numbri (triipkoodi) alusel, valida saab tagastamise nii valgest kui sinisest pakiautomaadist. Vormistamise tulemusena saab klient uksekoodi tagastatava kauba sisestamiseks soovitud pakiautomaati.

  Tutvuge ka paki tagastamise infoga erakliendile.